Atpakaļ

Kontaktinformācija

Rekvizīti
Slēgta A/S (UAB) „AGROLITPA”
Darba laiks: I - V plkst. 8.00–17.00
Pusdienu pārtraukums: plkst. 12.00–13.00

Adrese
Keravos iela. 17, Keravos c., Velžio seņ.,
LT-38 131, Panevēžas raj. pašv., LIETUVA
Koordinātes: 55.675278; 24.445833

Kontaktinformācija

Tālr. +370 615 11 315

El. pašts info@agrolitpa.lt


Administrācija

 


Ģenerāldirektors
dr. Virginijus Kliučininkas

e-pasts virginijusk@agrolitpa.lt

Direktorius
Žygimantas Kliučininkas
tālr. +370 615 15 353
e-pasts zygimantask@agrolitpa.lt

Attīstības un komunikāciju direktoreRasita Kliučininkienė
tālr. +370 612 37 937
e-pasts rasitak@agrolitpa.lt
Administratore
Rimantė Veinšreiderienė
tālr. +370 615 11 315
e-pasts info@agrolitpa.lt
Finanses / Realizācija


Galv. Finansiste
Kristina Stakėlienė
 tālr. +370 615 11 314
e-pasts kristinas@agrolitpa.lt


Grāmatvede
Violeta Visockienė
tālr. +370 610 03 238
e-pasts realizacija@agrolitpa.lt

Uzskaitvede
Simona Šiaulinskienė
tālr. +370 620 57 929
e-pasts apskaita@agrolitpa.lt

 

 

Sēklas / Sēklkopība

Komercdirektore
Lina Smalskienė
tālr. +370 618 02 551
e-pasts linak@agrolitpa.lt

Importa-eksporta menedžere
Eglė Petkevičienė
tālr. +370 626 95 458
e-pasts eglep@agrolitpa.lt

Augkopības projektu vadītāja
dr. Sofija Jankauskienė
tālr. +370 615 11 312
e-pasts sofijaj@agrolitpa.lt

Augkopības-sēklkopības nodaļas vadītājs
Žilvins Gaudinskas
tālr. +370 674 29 586
e-pasts zilvinasg@agrolitpa.lt

 
Augkopības-sēklkopības nodaļas speciālists agronoms-konsultants
Petras Žemaitis
tālr. +370 615 80 787
e-pasts petrasz@agrolitpa.lt

Augkopības-sēklkopības nodaļas speciālists agronoms-konsultants
Vigandas Budrys
tālr. +370 687 77 971
e-pasts budrys@agrolitpa.lt
 
Izejvielas
Garšvielu-bioloģisko izejvielu menedžeris
Tomas Jackus
tālr. +370 616 25 417
e-pasts tomasj@agrolitpa.lt


Bioloģisko izejvielu un sēklu menedžeris Latvijā
Guntis Trupavnieks
tālr. +371 2 71 48 728
e-pasts guntist@agrolitpa.lt

 
Sēklu / izejvielas kvalitātes laboratorija

Laboratorijas un kvalitātes kontroles vadītāja
Edita Barauskaitė
tālr. +370 618 34 165
e-pasts editab@agrolitpa.lt

Kvalitātes speciāliste
Ineta Petrusevičė
tālr. +370 675 66 727
e-pasts kokybe@agrolitpa.lt

Sēklu / izejvielas kvalitātes laborante
Laima Šimienė
tālr. +370 687 93 977
e-pasts laimas@agrolitpa.lt

Sēklu / izejvielas kvalitātes laborante
Lina Mileikaitė
tālr. +370 687 93 977
e-pasts laboratorija@agrolitpa.lt
   
Ražošana

Ražošanas vadītājs
Antanas Dirda
tālr. +370 689 02 400
e-pasts gamyba@agrolitpa.lt

Graudu lifta vadītājs, ražošanas vadītāja vietnieks
Mindaugs Šadauskas
tālr. +370 616 19 771
e-pasts mindaugass@agrolitpa.lt

 
Loģistika

Loģistikas menedžere
Ineta Žagrakalytė
tālr.+370 698 12 618
e-pasts logistika@agrolitpa.lt
   


Kur mūs atrast