Atgal

Kontaktai

Rekvizitai
UAB "AGROLITPA"
Darbo laikas: I - V 8.00 - 17.00 val.
Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00 val.

Adresas
Keravos g. 17, Keravos k., Velžio sen.,
LT-38 131 Panevėžio r. sav.
Koordinatės: 55.675276; 24.445833

Kontaktai

Tel: 8 615 11 315, 8 45 595 601
Elektroninis faksas: 8 45 500 439
El. paštas: info@agrolitpa.lt


Administracija

 


Generalinis direktorius
dr. Virginijus Kliučininkas

el. paštas: virginijusk@agrolitpa.lt

Direktorius
Žygimantas Kliučininkas
tel.: +370 615 15 353
el. paštas: zygimantask@agrolitpa.lt

Plėtros ir komunikacijų direktorė
Rasita Kliučininkienė
tel.: +370 612 37 937
el.paštas: rasitak@agrolitpa.lt
Administratorė
Rimantė Veinšreiderienė
tel.: +370 615 11 315
el.paštas: info@agrolitpa.lt
Finansai / Realizacija


Vyr. finansininkė
Kristina Stakėlienė
 tel.: +370 615 11 314
el. paštas: kristinas@agrolitpa.lt


Buhalterė
Violeta Visockienė
tel.: +370 610 03 238
el. paštas: realizacija@agrolitpa.lt

Apskaitininkė
Rasa Pulokienė
tel.: +370 620 57 929
el.paštas: apskaita@agrolitpa.lt

 

 

Sėklos / Sėklininkystė

Komercijos direktorė
Lina Smalskienė
tel.: +370 618 02 551
el. paštas:linak@agrolitpa.lt

Importo-eksporto vadybininkė
Eglė Petkevičienė
tel.: +370 626 95 458
el. paštas: eglep@agrolitpa.lt

Augalininkystės projektų vadovė
dr. Sofija Jankauskienė
tel.: +370 615 11 312
el.paštas: sofijaj@agrolitpa.lt

Žolininkystės-sėklininkystės
 
skyriaus specialistas
 
agronomas-konsultantas
Vigandas Budrys
tel.: +370 687 77 971
el.paštas: budrys@agrolitpa.lt
 
Žolininkystės-sėklininkystės
 
skyriaus specialistas
 
agronomas-konsultantas
Petras Žemaitis
tel.: +370 615 80 787
el.paštas: petrasz@agrolitpa.lt

Žolininkystės-sėklininkystės
 
skyriaus specialistas
 
agronomas-konsultantas 
Rimantas Šakėnas
 tel.: +370 670 64 570
El.paštas: rimantass@agrolitpa.lt
Žaliavos
Prieskoninių-ekologinių žaliavų vadybininkas
Tomas Jackus
tel.: +370 616 25 417
el. paštas: tomasj@agrolitpa.lt


Eko žaliavų ir sėklų vadybininkas Latvijoje
Guntis Trupavnieks
tel.: +371 2 71 48 728
el. paštas: guntis@agrolitpa.lt

 
Sėklų / žaliavų kokybės laboratorija

Laboratorijos ir kokybės valdymo vadovė
Edita Barauskaitė
tel.: +370 618 34 165
el. paštas: editab@agrolitpa.lt

Kokybės specialistė
Ineta Petrusevičė
tel.: +370 675 66 727
el. paštas: kokybe@agrolitpa.lt

Sėklų / žaliavų kokybės laborantė
Laima Šimienė
tel.: +370 687 93 977
el.paštas: laimas@agrolitpa.lt

Sėklų / žaliavų kokybės laborantė
Lina Mileikaitė
tel.: +370 687 93 977
el.paštas: laboratorija@agrolitpa.lt
   
Gamyba

Gamybos vadovas
Antanas Dirda
tel.: +370 689 02 400
el. paštas: gamyba@agrolitpa.lt
   
Logistika

Logistikos vadybininkė
Ineta Žagrakalytė
tel.: +370 698 12 618
el. paštas: logistika@agrolitpa.lt
   


Kur mus rasti