Atgal

Kontaktai

Rekvizitai
UAB "AGROLITPA"
Darbo laikas: I - V 8.00 - 17.00 val.
Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00 val.

Adresas
Keravos g. 17, Keravos k., Velžio sen.,
LT-38 131 Panevėžio r. sav.
Koordinatės: 55.675278; 24.445833

Kontaktai

Tel. 8 615 11 315

El. paštas info@agrolitpa.lt




Administracija

 


Generalinis direktorius
dr. Virginijus Kliučininkas

el. paštas virginijusk@agrolitpa.lt

Direktorius
Žygimantas Kliučininkas
tel. +370 615 15 353
el. paštas zygimantask@agrolitpa.lt

Plėtros ir komunikacijų direktorė
Rasita Kliučininkienė
tel. +370 612 37 937
el.paštas rasitak@agrolitpa.lt
Administratorė
Rimantė Veinšreiderienė
tel. +370 615 11 315
el.paštas info@agrolitpa.lt
Finansai / Realizacija


Vyr. finansininkė
Kristina Stakėlienė
 tel. +370 615 11 314
el. paštas kristinas@agrolitpa.lt


Buhalterė
Violeta Visockienė
tel. +370 610 03 238
el. paštas realizacija@agrolitpa.lt

Apskaitininkė
Jurgita Sveikatienė
tel. +370 620 57 929
el.paštas apskaita@agrolitpa.lt

 

 

Sėklos / Sėklininkystė

Komercijos direktorė
Lina Smalskienė
tel. +370 618 02 551
el. paštas linak@agrolitpa.lt

Importo-eksporto vadybininkas
Tautvydas Kliučininkas
tel.: +370  681 35 093
el. paštas tautvydask@agrolitpa.lt

Augalininkystės projektų vadovė
dr. Sofija Jankauskienė
tel.: +370 615 11 312
el.paštas sofijaj@agrolitpa.lt

Žolininkystės-sėklininkystės skyriaus vadovė
Irena Drungilienė
tel. +370 674 36 994
el.paštas irenad@agrolitpa.lt


 A
gronomė-konsultantė
Indrė Skarienė
tel. +370 674 29 586
el.paštas indres@agrolitpa.lt


 Agronomas-konsultantas
Vigandas Budrys
tel. +370 687 77 971
el.paštas budrys@agrolitpa.lt

 

Agronomė-konsultantė
Monika Budriūtė
tel. +370 607 54 128
el.paštas monikab@agrolitpa.lt

 


 
 
Žaliavos
Prieskoninių-ekologinių žaliavų vadybininkas
Tomas Jackus
tel. +370 616 25 417
el. paštas tomasj@agrolitpa.lt
                                                                                                              
Sėklų / žaliavų kokybės laboratorija

Laboratorijos ir kokybės valdymo vadovė
Edita Barauskaitė
tel. +370 618 34 165
el. paštas editab@agrolitpa.lt

 


Kokybės specialistė
Kotryna Nakrošytė
tel. +370 675 66 727
el. paštas kokybe@agrolitpa.lt


Sėklų / žaliavų kokybės laborantė
Laima Šimienė
tel. +370 687 93 977
el.paštas laimas@agrolitpa.lt

Sėklų / žaliavų kokybės specialistė
Lina Kirkilienė
tel. +370 687 93 977
el.paštas laboratorija@agrolitpa.lt
   
Gamyba

Gamybos vadovas
Mindaugas Šadauskas
tel. +370 616 19 771
el. paštas mindaugass@agrolitpa.lt

   
Logistika

Logistikos vadybininkė
Ineta Žagrakalytė
tel. +370 698 12 618
el. paštas logistika@agrolitpa.lt
   


Kur mus rasti